Vietējās ziņas

 • 4 iemesli, kāpēc izvēlēties hipotekāro kredītu nebanku sektorā

  Izskatot iespējamos variantus par to, pie kāda aizdevēja noformēt hipotekāro kredītu, pirmā dilemma ir par to, vai meklēt atbalstu banku vai nebanku sektorā. Jāsaka, ka izdevīgu piedāvājumu var netrūkt abās pusēs, tomēr nozares speciālistu novērojumi liecina, ka pēdējā laikā patērētāji arvien lielāku interesei izrāda tieši par hipotekārā kredīta iespējām nebanku sektorā. Vairāk lasiet ŠEIT! To, iespējams, veicinājuši dažādi iemesli un to kopums – no senākām un nesenākām banku krīzēm līdz pat arvien stingrajiem hipotekāro aizdevumu izsniegšanas nosacījumiem bankās, kas mudina patērētājus meklēt alternatīvas banku kredītiem. 

 • Ceļvedis krāsaino kontaktlēcu pasaulē

  Vai zināt, kas ir krāsainās kontaktlēcas un kādas iespējas tās piedāvā? Tās piemērotas ne tikai dekoratīvai funkcijai, lai iegūtu citu acu krāsu vai izceltu jau esošo, bet arī kā ikdienas redzes korekcijas līdzeklis, kas apvienots ar šo kosmētisko funkciju. Krāsainās lēcas piemērotas gan epizodiskai lietošanai, gan izmantošanai ikdienā.

 • Kāpēc SPA apmeklējums būs ļoti laba dāvana un kam to pasniegt

  SPA centru Latvijā ir tiešām daudz. To piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs – katrai gaumei un arī maciņa biezumam. SPA apmeklējums var būt patīkama un relaksējoša pieredze ikvienam neatkarīgi no vecuma, interesēm un profesijas. Tāpat SPA apmeklējums var būt arī ļoti laba dāvana, ko pasniegt jebkuros svētkos. Kāpēc šī būs laba dāvana?

 • Optibet sporta bārs – vieta, kuru apmeklēt ar draugiem un ne tikai

  Iedomājies – ir pienākusi nedēļas nogale, un pie Tevis ciemos dodas sen neredzētu draugu kompānija, kas vēlas Tevi satikt un lieliski pavadīt laiku. Savukārt Tu, būdams namatēvs, lauzi galvu par to, kā savus ciemiņus izklaidēt, kur aizvest, ko parādīt. Dažkārt, lai panāktu maksimālu efektu, nemaz nav nepieciešams daudz, un atliek tikai aizvest savu kompāniju uz Optibet sporta bāru. Un par to, kādēļ ir vērts turp doties, lasi turpinājumā.

 • Kādēļ spēles skatīties sporta bārā, nevis mājās?

  Šķiet, ka diskusijas par to, vai sporta spēles labāk skatīties mājās vai bārā, nebeigsies nekad. Vienmēr būs gan viena, gan otra varianta piekritēji, kas minēs savus argumentus par labu konkrētajai izvēlei. 

 • Kāpēc neatteikties no drukāto žurnālu lasīšanas

  Tuvojas gada nogale, kad preses izdevēji piedāvās izdevīgi abonēt žurnālus 2019. gadam. Tāpēc ir īstais brīdis atgādināt, kāpēc šajā digitālajā laikmetā joprojām ir vērtīgi lasīt drukāto presi, kādus ieguvumus tas sniedz. 

 • Patēriņa kredīts – atrodi izdevīgāko Comparo.me

  Neatkarīgi no tā, kas Tev ir nepieciešams – mobilo sakaru operators, apdrošināšana vai patēriņa kredīts –, pirms lēmuma pieņemšanas nepieciešams salīdzināt visus iespējamos variantus, lai varētu atrast sev piemērotāko. Vēlies ietaupīt, izvēloties kādu no pakalpojumu sniedzējiem, kurš piedāvā patēriņa kredītu? Tad šis raksts ir domāts tev!

 • Kredītu apvienošana – ērti un izdevīgi

  Ja salīdzinoši īsā laika posmā esi noformējis vairākus kredītus, kas var būt, piemēram, patēriņa kredīts auto remontam, hipotekārais kredīts u.c., to apmaksa, visticamāk, prasa lielu daļu Tavu ikmēneša ienākumu. Šo situāciju viegli iespējams risināt, izmantojot pārkreditācijas jeb kredītu apvienošanas iespēju funkciju. Kā tas strādā un vai arī Tev ir iespējams tādu noformēt?

 • Reklāma un sludinājumi Ludzā – jauna iepirkšanās pieredze

  Publicitātes foto

  Aktīvo interneta lietotāju skaits Latvijā sasniedzis 80%, un jau 79% no tiem iepērkas tiešsaistē. Šis rādītājs katru gadu pieaug, tāpēc aizvien aktuālāks kļūst jautājums par to, cik ērti vai vienkārši ir iepirkties sludinājumu portālos, kas vienmēr gozējušies populārāko portālu augstākajās vietās. Bet ko darīt Ludzas iedzīvotājiem, kas vēlas atrast informāciju un sludinājumus tikai par savu reģionu – tuvāk mājām? 

 • Kāzu tortes un saldumu meklējumos

  Foto: līgavām.lv/ Gatis Ločmelis

  Jūs sadodaties rokās, satverat nazi un kopā griežat kāzu torti! Skaista aina, vai ne? Jau drīz tas tiks piedzīvots jūsu īpašajā dienā. Kāda būs jūsu torte?  Kāzu tortes izvēle nav no vieglajiem uzdevumiem, tāpēc esam šeit, lai sniegtu jums palīdzīgu roku kāzu tortes meklējumos! Rakstā iepazīsieties ar padomiem, kā atrast īsto kāzu torti un kā izvēlēties kvalitatīvu konditorejas pakalpojumu sniedzēju!