Vietējās ziņas

 • Kāpēc SPA apmeklējums būs ļoti laba dāvana un kam to pasniegt

  SPA centru Latvijā ir tiešām daudz. To piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs – katrai gaumei un arī maciņa biezumam. SPA apmeklējums var būt patīkama un relaksējoša pieredze ikvienam neatkarīgi no vecuma, interesēm un profesijas. Tāpat SPA apmeklējums var būt arī ļoti laba dāvana, ko pasniegt jebkuros svētkos. Kāpēc šī būs laba dāvana?

 • Optibet sporta bārs – vieta, kuru apmeklēt ar draugiem un ne tikai

  Iedomājies – ir pienākusi nedēļas nogale, un pie Tevis ciemos dodas sen neredzētu draugu kompānija, kas vēlas Tevi satikt un lieliski pavadīt laiku. Savukārt Tu, būdams namatēvs, lauzi galvu par to, kā savus ciemiņus izklaidēt, kur aizvest, ko parādīt. Dažkārt, lai panāktu maksimālu efektu, nemaz nav nepieciešams daudz, un atliek tikai aizvest savu kompāniju uz Optibet sporta bāru. Un par to, kādēļ ir vērts turp doties, lasi turpinājumā.

 • Kādēļ spēles skatīties sporta bārā, nevis mājās?

  Šķiet, ka diskusijas par to, vai sporta spēles labāk skatīties mājās vai bārā, nebeigsies nekad. Vienmēr būs gan viena, gan otra varianta piekritēji, kas minēs savus argumentus par labu konkrētajai izvēlei. 

 • Kāpēc neatteikties no drukāto žurnālu lasīšanas

  Tuvojas gada nogale, kad preses izdevēji piedāvās izdevīgi abonēt žurnālus 2019. gadam. Tāpēc ir īstais brīdis atgādināt, kāpēc šajā digitālajā laikmetā joprojām ir vērtīgi lasīt drukāto presi, kādus ieguvumus tas sniedz. 

 • Patēriņa kredīts – atrodi izdevīgāko Comparo.me

  Neatkarīgi no tā, kas Tev ir nepieciešams – mobilo sakaru operators, apdrošināšana vai patēriņa kredīts –, pirms lēmuma pieņemšanas nepieciešams salīdzināt visus iespējamos variantus, lai varētu atrast sev piemērotāko. Vēlies ietaupīt, izvēloties kādu no pakalpojumu sniedzējiem, kurš piedāvā patēriņa kredītu? Tad šis raksts ir domāts tev!

 • Kredītu apvienošana – ērti un izdevīgi

  Ja salīdzinoši īsā laika posmā esi noformējis vairākus kredītus, kas var būt, piemēram, patēriņa kredīts auto remontam, hipotekārais kredīts u.c., to apmaksa, visticamāk, prasa lielu daļu Tavu ikmēneša ienākumu. Šo situāciju viegli iespējams risināt, izmantojot pārkreditācijas jeb kredītu apvienošanas iespēju funkciju. Kā tas strādā un vai arī Tev ir iespējams tādu noformēt?

 • Reklāma un sludinājumi Ludzā – jauna iepirkšanās pieredze

  Publicitātes foto

  Aktīvo interneta lietotāju skaits Latvijā sasniedzis 80%, un jau 79% no tiem iepērkas tiešsaistē. Šis rādītājs katru gadu pieaug, tāpēc aizvien aktuālāks kļūst jautājums par to, cik ērti vai vienkārši ir iepirkties sludinājumu portālos, kas vienmēr gozējušies populārāko portālu augstākajās vietās. Bet ko darīt Ludzas iedzīvotājiem, kas vēlas atrast informāciju un sludinājumus tikai par savu reģionu – tuvāk mājām? 

 • Vai zini, kādi ir jaunākie un iecienītākie Apple produkti? 

  Foto: Shutterstock.com

  Par Apple kompānijas rašanos iespējams stāstīt daudz un gari, jo stāsts ir ļoti interesents, taču īsumā – 1976. gadā divi draugi, Stīvs Vozņaks un Stīvs Džobss, izlēma, ka vēlas dibināt ar datortehnoloģiju jomu saistītu uzņēmumu. Nepieciešamā kapitāla gan abiem sākotnēji nav bijis, tāpēc Vozņaks pārdevis savu moderno HP kalkulatoru, bet Džobss pie naudas ticis, pārdodot Volkswagen busiņu. Interesants ir arī uzņēmuma dibināšanas datums – joku diena jeb 1. aprīlis, taču nu, pēc vairāk nekā 40 gadus ilgas darbošanās attiecīgajā lauciņā, Apple ir kļuvis par unikālu uzņēmumu, kas saviem klientiem piedāvā glītus, kvalitatīvus un uzticamus produktus. Taču vai zini, kas ir jaunākie Apple produkti, kurus iecienījuši cilvēki visā pasaulē?

 • Ugunsdrošības instrukcija – rūpējieties par drošību gan darba vietā, gan mājās!

  Foto: Shutterstock.com/systemedic

  Cilvēce dzīvo nemitīgā attīstībā. Un, līdzi laikam mainās arī  sabiedrības ekspektācijas un attieksme drošības jautājumos. Arvien retāk mājsaimniecībās tiek izmantoti pašgatavoti sildītāji un arvien biežāk mājokļos tiek domāts par ugunsdrošību – dūmu detektoru uzstādīšanu, ugunsdzēsības aparātu iegādi u.tml. Gadiem ejot mainās arī uzņēmumu un organizāciju vadības attieksme ugunsdrošības un darba aizsardzības jautājumos – arvien vairāk vadītāji rūpējas ne vien biznesa mērķu sasniegšanu, bet arī darbiniekiem drošas un draudzīgas vides radīšanu. 2016. gadā tika apstiprinātas ievērojamas izmaiņas Ugunsdrošības noteikumos. Lasiet tālāk un uzziniet, ko šīs izmaiņas paredz!

 • 5 fotokameras parametri, kurus izvērtēt, iegādājoties fotoaparātu

  Foto: Pexels.com / Mariya Tyutina

  Kompaktās fotokameras, spoguļkameras, momentuzņēmuma fotokameras, hibrīda tipa fotokameras. Ja Tevi interesē fotografēšana, par fototehnikas piedāvājumu sūdzēties nevar. Atliek iemācīties ar to apieties, jo "prasmi fotografēt var iegūt tikai trenējoties, nevis nopērkot fotokameru" (tā savulaik rakstījis vairāku foto grāmatu autors Persijs W. Hariss). Iepazīsties ar dažiem parametriem, kas noderēs, izvēloties fotoaparātu!