Līdumnieku II Pasaules kara ekspozīcija

Līdumnieku II Pasaules kara ekspozīcija Krievijas pierobežā stāsta par Līdumnieku puses vēsturi un cilvēkiem kara un pēc kara laikā.

Līdumnieku kara ekspozīcija jeb Līdumnieku novada vēstures liecību krātuve atrodas vecā kolhoza padomes ēkā, gleznainā vietā - parkā, senās Zabalotjes muižas teritorijā, blakus Zabalotjes ezeram. Ekspozīcija – „muzejs” tapis pateicoties vietējiem ciemata entuziastiem - patriotiem, kas, izvietojot savas personiskās kolekcijas (arī vietējo iedzīvotāju dāvātās relikvijas) vēsturiskajā ēkā, paglāba to no tālākās iznīcības. Svarīgi ir tas, ka lielākā daļa eksponātu ir savākti Līdumniekos un apkārtējos novados.

Adrese: Līdumnieki, Līdumnieku pagasts, Ciblas novads, LV-5719
Tālrunis: +371 22009819, +371 28625187, +371 65707203 (Ludzas Tūrisma informācijas centrs)
Mājaslapa:
www.visitlatgale.com, www.ciblasnovads.lvwww.visitludza.lv
E-pasts: inara.miezite@ludzasnovads.lv (Ludzas novada tūrisma organizatore), tic@ludza.lv (Ludzas Tūrisma informācijas centrs)
GPS koordinātes: 56.590845, 28.005422

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)