Ludzas Amatnieku centrs

Ludzas amatnieku centrs Latgalē ir dibināts ar mērķi  kopt seno latgaļu arodu prasmju un amatniecības tradīciju saglabāšanu, celt to prestižu sabiedrībā un piedāvāt vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem iepazīt latgalisko dzīvesziņu caur amatnieku un mākslinieku darbiem, audzēt latviešu pašapziņu. 

Ludzas Amatnieku centrs piedāvā ekskursiju ar līdzdarbošanos meistardarbnīcās. Amatnieku centrā var apskatīt un iegādāties tautu tērpus, suvenīrus, lina izstrādājumus, meistaru darbus salonā un latgaliešu ēdienus Latgaļu kukņā. Šeit tiek rīkota prasmju skola, Lielais Latgaļu tirgus Ludzas pilskalnā, kā arī dažādi tradīciju pasākumi.

*Foto no Ludzas novada Tūrisma informācijas centra arhīva.

Adrese: Tālavijas iela 27a, Ludza, LV-5701
Tālrunis: +371 29467925, +371 26655551
Mājaslapa: www.ludzasamatnieki.lv
E-pasts: ligakondrate@inbox.lv, amatniekucentrs@inbox.lv
GPS koordinātes: 56.5483384, 27.724850

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)