Z/S "Grunduļi"

Z/S "Grunduļi" ir Latgales tradicionālā lauku sēta, kurā var vērot mājas dekoratīvos baložus lidojumā un pasta baložu trenēšanu. 

Luku viensētā “Grunduļos” jeb “Baložu sētā” ir iespēja sajust dabas dzīves ritmu, vērot trušu draiskulības, aitu ganāmpulku, gotiņas ar teliņiem, vistu pulciņu. No citām saimniecībām “Baložu sēta” atšķiras ar lielo baložu saimi. Tie ir saimnieka vaļasprieks, lolojums un lepnums. Skaistos un daudzveidīgos putnus var vērot ikdienas dzīvē, baudīt to lidojumu, uzzināt interesantus faktus par baložu dzīvi un paradumiem. Kolekcijā ir līdz 30 mājas dekoratīvo baložu šķirnēm. Ir iespējams pasūtīt baložus un baložu “salūtu” Jūsu svētkiem – kāzām, jubilejām un citām svinībām.

Saimniece ir profesionāla konditore, tāpēc spēj apmierināt dažādus kārumniekus. Iepriekš pasūtot, var nogaršot un iegādāties sāļās un saldās plātsmaizes, kēksus, kūkas un tortes. Īpaši ir mājās gatavotie greznie našķi – konfektes. Visiem izstrādājumiem tiek izmantotas saimniecībā izaudzētas un iegūtas izejvielas, kas mainās līdzi gadalaiku ritmam un lauku sētas iespējām. Var pasūtīt arī lauku sierus ar dažādām piedevām.

Lauku sētā ir iekārtota jauka ugunskura vieta ar iespēju garšīgi paēst. Savukārt karstās dienās atvēsinās dīķa tīrais ūdens, pelēkais māls un acis priecēs krāšņas ūdensrozes.

Adrese: "Grunduļi", Berezovka, Līdumnieku pagasts, Ciblas novads, LV-5719
Tālrunis: +371 26431062
Mājaslapa: www.latgale.travel, www.visitlatgale.com
E-pasts: ezerzeme.latgale@gmail.com (Latgales reģiona Tūrisma asociācija)
GPS koordinātes: 56.620327, 27.921883

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)