Visas ziņas

 • 5 idejas oriģinālām Ziemassvētku dāvanām

  Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki. Pa radio dzirdamas pazīstamās melodijas, dienas saraujas, un ārā paliek aukstāks. Daudzus no mums aizvien uzmācīgāk nomoka jautājums, ko dāvināt draugiem, radiniekiem un kolēģiem svētkos. Lūk, dažas idejas oriģinālām dāvanām!

 • SIA "Izoterms" – metālapstrāde, metāla konstrukcijas, metāla loksnes

  Ļoti bieži gadās situācijas, kad dažādu metāla konstrukciju izgatavošanai ir grūti atrast vajadzīgos izejmateriālus un gatavās detaļas, kas saistīts ar gatavo izstrādājumu augstajām izmaksām, neatbilstošu kvalitāti un daudziem citiem faktoriem. Šādos gadījumos lieti noder metālapstrāde. 

 • SIA "AirCenter Latvia" – industriālie kompresori, kompresoru serviss, skrūves kompresori

  Reti kura industriālā joma ir iedomājama bez tādām iekārtām kā industriālie kompresori – speciāla aprīkojuma gaisa saspiešanai un pārvietošanai ar plašu pielietojumu visdažādākajās rūpniecības sfērās. Industriālie kompresori ir neaizvietojamas tehnoloģijas tādās jomās kā metalapstrāde, kokapstrāde, pārtikas rūpniecība, medicīna un daudzās citās. 

 • INOXBOLT – skrūves, stiprinājumi

  Skrūves ir būtiskas detaļas, veicot gandrīz jebkuru remontdarbu, kā arī vispārīgi celtniecībā un saimniecībā. Skrūves ir stiprinājums, bez kura nevarētu iedomāties neko, ko redzam sev apkārt, piemēram, mēbeles, metāla konstrukcijas, autoindustrija, celtniecības un lauksaimniecības tehnika.

 • Festivāls "Bildes" 16. novembrī aicina uz koncertu bērniem

  Kopbilde/ "BILDES 2018"/ Foto: Inese Grizāne/ "BILŽU BIROJA" arhīvs

  Mūzikas un mākslas festivāls "Bildes" aicina uz koncertu bērniem, kas 16. novembrī plkst. 12 notiks VEF Kultūras pilī. Koncerts bērniem "Bilžu" programmā iekļauts kopš 1992. gada, un ir kļuvis par festivāla neatņemamu sastāvdaļu.  Jau tradicionāli koncertu vadīs  mūziķe un pedagoģe Igeta Ozoliņa. Festivāla "Bildes"  koncertā bērniem piedalās Latvijā zināmas bērnu vokālās un deju studijas. 

 • JP Solutions - drošības sistēmas darbam augstumā

  Strādājot augstumā, piemēram, tīrot ēku fasādes vai veicot mājas celtniecību, obligāti ir nepieciešams ievērot darba drošību. Lai izvairītos no dažāda veida riskiem gan būvniecības laikā, gan pēc tam ekspluatācijas laikā, tostarp – traumām vai pat letāla iznākuma –, strādājot augstumā, nepieciešams lietot drošības sistēmas.

 • Festivāls "Bildes" aicina uz  dažādu paaudžu mūziķu kopprojektu koncertu

  "Bekars"/ BILDES 2018 / Foto: Inese Grizāne/ "Bilžu biroja" arhīvs

  Pirmdien, 4. novembrī plkst.19.00, VEF Kultūras pilī Mūzikas un mākslas festivāls "Bildes" ielūdz uz koncertu "Jaunās un "Bildēs" sevi jau pieteikušās grupas kopprojektos ar "Bilžu" veterāniem un radošajām personībām". Koncertu vadīs atraktīvais Andris Freidenfelds.

 • Jaukas dāvanas mazajiem "Peppa Pig" faniem

  "Peppa Pig" ir viena no pirmsskolas vecuma bērnu iemīļotām multfilmām, kas priecē mazos skatītājus ar jautriem personāžiem – omulīgo cūciņu ģimeni, kurā ir mamma, tētis, meita Peppa un viņas mazais brālītis Džordžs. Tāpat multenītē ir arī daudzi citi dzīvnieciņi, ar kuriem cūciņu ģimene draudzējas un pavada kopā laiku.

 • Festivāls "Bildes" aicina uz Dziesminieku koncertu

  Ieva Akuratere/ BILDES 2018

  Mūzikas un mākslas festivāls "Bildes" aicina uz Dziesminieku koncertu, kas 30. oktobrī plkst. 19.00 notiks mūzikas klubā "Kaļķu vārti". Koncertā piedalīsies 17 tautā iemīļoti dziesminieki, kuriem klausītāji seko līdzi jau vairāku desmitu gadu gājumā. Koncertu vadīs Mikus Frišfelds un Egons Pičners.

 • Uz koncertu ielūdz festivāla "Bildes" mūziķi un viņu bērni

  Foto: Juris Rozenbergs/ jauns.lv

  Mūzikas un mākslas festivāls "Bildes" aicina uz koncertu "Ielūdz "Bilžu" mūziķi un viņu bērni", kas 27. oktobrī notiks mūzikas klubā "Kaļķu vārti". Uz skatuves kopā dažādas paaudzes apvienos koncerta vadītājs un arī tētis-mūziķis Arnis Miltiņš.