Kādus pakalpojumus var saņemt lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic”

Rūpes par savu izskatu jau sen vairs neaprobežojas ar veselīgu dzīvesveidu un kosmētikas lietošanu. Mūsdienās nozīmīgu vietu šajā jomā ieņem arī estētiskā medicīna un lāzerdermatoloģija. Modernās lāzeriekārtas un zinātnes sasniegumi ļauj iegūt efektīvu rezultātu, uzlabojot ādas stāvokli, aizkavējot novecošanos un likvidējot dažādas ādas nepilnības.

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir viena no vadošajām un klientu novērtētām klīnikām Latvijā, kas piedāvā augstākās klases pakalpojumus lāzerdermatoloģijā un estētiskajā medicīnā. Tā pieder starptautiskam klīniku tīklam, kas jau 10 gadus ar panākumiem darbojas arī Baltijas valstīs. Lasiet tālāk un uzziniet, kādus pakalpojumus iespējams saņemt šajā lāzerdermatoloģijas klīnikā.

Apmatojuma likvidēšana ar lāzerepilāciju
Šis ir viens no klīnikas klientu novērtētākajiem un pieprasītākajiem pakalpojumiem – nevēlamā apmatojuma likvidēšana ar lāzeru. Lāzerepilācija ļauj atbrīvoties no apmatojuma uz ilgu laiku. Atliek veikt pilnu kursu un pēc tam regulāri veikt uzturošās procedūras vismaz reizi gadā, lai varētu aizmirst par ataugušiem matiņiem pavisam. Lāzerepilācija "Era Esthetic" klīnikā notiek ar jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro, kas ir īpaši efektīvs un saudzīgs. Tas spēj tikt galā arī ar gaišiem un smalkiem matiņiem. Aleksandrīta lāzers arī aprīkots ar jau integrētu ādas atvēsināšanas sistēmu, kas novērš jebkādu diskomfortu procedūras laikā.

Atbrīvoties no ādas nepilnībām un slimībām
Lāzerdermatoloģijas klīnikā var saņemt pieredzējušu dermatologu konsultācijas, lai atrastu optimālākos risinājumus ādas problēmu ārstēšanai, kā arī ādas atjaunošanai un kopšanai. "Era Esthetic" ārstu zināšanas papildina jaunākās paaudzes tehnoloģijas un plašs pakalpojumu spektrs, kas ļauj novērst praktiski jebkuru ādas problēmu. Modernās lāzeriekārtas, kas tiek izmantotas klīnikas darbā, ļauj veikt selektīvas un precīzas procedūras ādas estētikai, ārstēšanai un dažādu iedzimtu vai iegūtu nepilnību mazināšanai un likvidēšanai. Klientu vidū populāri pakalpojumi ir: 

 • asinsvadu bojājumu un apsārtumu ārstēšana;
 • pigmenta plankumu likvidēšana;
 • dzimumzīmju un citu veidojumu noņemšana ar lāzeru;
 • striju likvidēšana;
 • tetovējumu noņemšana;
 • nagu sēnītes ārstēšana ar lāzeru u. c.

Saglabāt skaistumu bez ķirurģiskas iejaukšanās
Mūsu ādu ik dienu ietekmē apkārtējā vide, stress, laika apstākļi, saule, arī dzīvesveids. Tas var radīt paliekošas sekas un veicināt ādas novecošanos. Ar estētiskās medicīnas metodēm iespējams šos procesus aizkavēt un novērst minēto faktoru ietekmi uz ādas izskatu. Klīnikā tiek piedāvāts plašs estētisko procedūru klāsts gan sievietēm, gan vīriešiem. Speciālisti palīdz piemeklēt piemērotākās procedūras, lai klients iegūtu sev vēlamo rezultātu bez radikālas ķirurģiskas iejaukšanās ķermenī, tikai izmantojot mūsdienu zinātnes sasniegumus un metodes. Klīnikā iespējams veikt tādas estētiskās procedūras kā:

 • biorevitalizācija ar hialuronskābes injekcijām;
 • ādas un matu atjaunošana ar plazmu;
 • sejas ovāla atjaunošana ar ELOS tehnoloģiju;
 • ādas kopšana ar skābekli;
 • aknes ārstēšana ar gaismas terapiju;
 • celulīta ārstēšana un apkārtmēra samazināšana u.c.

Uzticama klīnika ar pieredzējušu personālu
Klīnikā tiek izmantoti tikai modernākie un efektīvākie jaunās paaudzes lāzeri. Pieredzes bagāts un kvalificēts personāls, kurā ir sertificēti dermatologi un kosmetologi, nodrošina augstas kvalitātes medicīniskos un estētiskos pakalpojumus ikvienam klientam, garantējot procedūru drošumu un atbilstību labākajiem nozares standartiem. Klīnika reģistrēta Veselības inspekcijā kā ambulatora medicīnas iestāde, kas drīkst darboties sekundārās medicīnas – dermatoloģijas – jomā. 


Uzziniet vairāk par lāzerdermatoloģijas klīnikā pieejamajiem pakalpojumiem un to cenām mājaslapā eraesthetic.lv.

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu