Kopēšana, printēšana, iesiešana. "Copy Pro"

Lielformāta druka – tā ir digitālā druka plakātu, afišu, fotogrāfiju, kā arī dažādas tehniskās dokumentācijas (rasējumi, plāni, kartes u.c.) izgatavošanai.

Lielformāta druka

Lielformāta druka – tā ir digitālā druka plakātu, afišu, fotogrāfiju, kā arī dažādas tehniskās dokumentācijas (rasējumi, plāni, kartes u.c.) izgatavošanai. Izmantojot lielformāta druku, ir iespējams izdrukāt spilgtus pilna krāsu pārklājuma plakātus un afišas savam biznesam. Tāpat var izdrukāt arī fotogrāfijas vai mīļākā mākslinieka gleznu reprodukcijas, kuras pēc tam ierāmēt un ar tām rotāt savu mājokli. Iespējama arī apdruka uz kanvas – to iespējams uzreiz pielikt pie sienas. Lielformāta druka iespējama arī ar mazāku krāsu pārklājumu, piemēram, drukājot dažādus tehniskos projektus, rasējumus, plānus un kartes.

Lielformāta druka iedalās divos veidos – vides reklāmas vai  interjera objektu izgatavošanā.

Lielformāta druka tiek veikta uz lielformāta ploteriem. Gatavā produkcija ir attēls, kas pārnests uz klienta izvēlēta materiāla, kurš pēcāk nonāk uzņēmuma mērķauditorijas priekšā kā reklāma, kas pievērsīs uzmanību un paudīs uzņēmuma vērtības un vēstījumu. Lielformāta druka ir viens no populārākajiem reklāmas izgatavošanas veidiem, bez kuriem grūti iedomāties pilnvērtīgu uzņēmuma reklāmas kampaņu. Lielformāta druka tiek izmantota arī afišu un baneru izgatavošanai – tie informē un aicina uz kādu pasākumu. Svarīgi, lai plakāti un citi reklāmas materiāli tiktu izgatavoti profesionāli, izmantojot augstas kvalitātes materiālus.

Lielformāta druka ir lieliska izvēle interjera veidošanā, jo tā ļauj izdrukāt mākslas darbu reprodukcijas un fotogrāfijas, ar kurām izskaistināt savu mājokli. Ar lielformāta ploteriem izdrukātās fotogrāfijas būs tik kvalitatīvas, ka tās varēs izmantot arī izstāžu veidošanai.

Drukātie plakāti, afišas un fotogrāfijas ir noturīgas pret mitrumu, salu, kā arī tās neizbalēs saules gaismā. "Copy Pro" kopētavās pieejamie lielformāta drukas izmēri ir no A2 līdz pat A0+ izmēram. Pieejami dažāda biezuma un veida papīri. Maksimālais pieejamais papīra platums ir 914 mm.

Lielformāta kopijas

Lielformāta kopijas ir populārs pakalpojums lielformāta dokumentu apstrādes jomā. Lielformāta kopijas teikt veiktas rūpīgi, nodrošinot precīzu un kvalitatīvu oriģināla kopiju, saglabājot vissmalkākās nianses, līnijas un pat laukumus ar apjomīgu krāsu pārklājumu. Kopēšanai pieejama plaša materiālu izvēle – dažāda biezuma un veidu papīrs. Maksimālais pieejamais papīra platums ir 914 mm. "Copy Pro" kopētavās iespējams veikt kopijas uz rasēšanas papīra, foto vai matēta papīra, kā arī uz pašlīmējoša papīra. Lielformāta kopijas var būt gan melnbaltas, gan krāsainas.

Lielformāta kopijas visbiežāk tiek veiktas lielformāta rasējumiem (melnbaltiem vai krāsainiem), tehniskajiem projektiem, detālplānojumiem un visu veidu lielformāta dokumentiem.

Lielformāta kopēšana ir noderīga arī tad, ja ir vajadzība palielināt maza izmēra dokumentus un pārveidot no tiem lielformāta kopijas nepieciešamajā izmērā.

Lielformāta kopijas "Copy Pro" kopētavās tiek veiktas augstā kvalitātē un īsos termiņos.