Oriģinālas lietas, kas cilvēkiem mēdz piesaistīt veiksmi, spēlējot bingo vai loto

Kāds to sauc par māņticību, cits par pārdomātu stratēģiju veiksmes piesaistīšanai – ikviens no mums ir dzirdējis par laimīgajiem talismaniem un lietām, kas cilvēkiem nes veiksmi. Ja tā padomā – populāras spēles internetā, piemēram, loto un bingo, balstās uz veiksmes principa, tādēļ – kāpēc gan nepamēģināt paņēmienus, kuri varētu palīdzēt piesaistīt veiksmi un ļaut uzvarēt? Turpinājumā esam aprakstījuši dažus oriģinālus talismanus, kurus cilvēki mēdz izmantot.

Laimīgās monētas
Mēs esam dzirdējuši pieņēmumu par to, ka, atrodot uz zemes monētu, tā jāpaceļ, jo tad visu dienu veikšoties. Turklāt veiksme saistīta ne tikai ar bingo vai loto spēlēšanu. Daudzi no šāda veida rituāliem cēlušies Ķīnā. Tādēļ arī īpašās I-Ching monētas tiek dāvinātas Jaunajā gadā un kāzās, jo tās nesot veiksmi un bagātību.

Laimīgie augi
Nauda kokos neaug, bet ja nu tomēr? Kā izrādās, ir vairāki augi, kas nes veiksmi – sākot ar četrlapu āboliņu un pieclapu ceriņa ziedu un beidzot ar tā saucamo "naudas koku" jeb Crassula ovata, kura audzēšana mājās piesaistot veiksmi finansiālajā jomā, tajā skaitā spēlējot loto, bingo un citas līdzīgas spēles internetā.

Zelta zivtiņa
Šī zivs gadsimtiem ilgi dažādās kultūrās ir bijusi uzskatīta par veiksmes simbolu, tostarp Ķīnā un Japānā, kur šīs pievilcīgās radības asociē ar bagātības un veiksmes vairošanu. Mēdz uzskatīt, ka veiksmes piesaistīšanai mājas akvārijā vajag turēt deviņas zivis, ideālā gadījumā – astoņas zelta zivtiņas un vienu melnu zivtiņu.

Pūkaini metamie kauliņi
Lai arī bingo un loto nav tiešā veidā saistītas ar metamajiem kauliņiem, daudzas spēles internetā un klātienē tos izmanto. Tādēļ nav pārsteigums, ka rotaļlietu tipa mīkstie un pūkainie metamie kauliņi tiek uzskatīti par sava veida veiksmes piesaistītājiem.

Sarkana aploksne vai sarkans naudas maks
Naudas dāvināšana sarkanā aploksnē ir vēl viens rituāls, kas cēlies no Ķīnas, un tas saistīts ar veiksmi un bagātību. Sarkanajai krāsai ar naudu ir cieša saikne, tādēļ arī nereti tiek uzskatīts, ka tieši sarkans naudas maks ir labākā izvēle, ja vēlies uzlabot savu finansiālo situāciju. Tāpat pie mums cilvēki šim nolūkam mēdz nēsāt makā zivs zvīņas.

Un kādus veiksmes piesaistīšanas veidus izmanto tu?