Skaistākās kleitas kāzām rudens un ziemas sezonā

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Tradicionāli kāzu laiks Latvijā saistās ar vasaras sezonu. Neizbēgami klimata temperatūra ietekmē arī kāzu norises plānošanu – gan svinību vietas izvēli, gan paredzamās aktivitātes, gan, protams, apģērba izvēli. Taču mīlestībai nav robežu, tāpēc daudzi pāri izvēlas savīt savas dzīves laulībā arī rudenī un ziemā. Izvēlēties kleitas kāzām, kas notiek gada aukstajos mēnešos, pirmajā momentā varētu šķist izaicinoši. 

Apģērbs košām kāzām rudenī
Rudens tradicionāli ir ražas novākšanas laiks, kad senlatviešu kultūrā svinētas kāzas. Lai izbaudītu savu kāzu dienu, ir svarīgi justies ne tikai skaisti, bet arī ērti un komfortabli. Ja jums būs auksti vai uz galvas līs lietus, svētku sajūta ātri vien aizplēnēs vējā kā krāsaina kļavas lapa. Ņemot vērā rudens klimatu, ir vērts padomāt par tādiem aksesuāriem, kas pasargās svētku sajūtu:
- interesantu un līgavas tēlam atbilstošu lietussargu,
- koķetiem maiņas puszābaciņiem;
- siltu žaketi, jaciņu, kažoku vai apmetni.

Izvēlieties tēlam pieskaņotu līgavas pušķi ar rudens silto toņu ziediem un Jūs savā kāzu dienā būsiet vienojošā un skaistā harmonijā ar rudens dāvāto krāšņumu.

Kāzas ziemā: karstas sirdis un silts apģērbs 
Vēsturiski tika uzskatīts, ka ziemā noslēgtās laulības ir stiprākas. Taču, organizējot kāzas aukstākajā gadalaikā, ir vairāk jādomā par laikapstākļu ietekmi. Lai gan lielākā pasākuma daļa notiks iekštelpās, tomēr parasti tiek organizētas arī aktivitātes ārā, kad kleitas kāzām jāpapildina ar siltāku apģērbu.

Šobrīd plašā piedāvājumā pieejamas kleitas kāzām ar garajām piedurknēm, kas izskatās ļoti eleganti. Tāpat ziemā ieteicams parūpēties par maiņas apaviem – stilīgiem un siltiem zābaciņiem, kā arī grezniem cimdiem līgavas roku labsajūtai. Skaists, vienlaikus ērts un komfortabls papildinājums līgavas ziemas tēlam ir kažoks, kas ļaus izbaudīt ik katru sekundi, neraizējoties par gaisa temperatūru. Uz baltā un pūkainā sniega fona Jūs izskatīsieties kā valdzinoša ziemas princese.

Sagatavoties savlaicīgi un baudīt bez raizēm
Plānojot kāzas aukstajos mēnešos, laikus apdomājiet un izpētiet apģērba un aksesuāru piedāvājumu! Šobrīd pieejamas fantastiskas un radošas dizaineru idejas, kas ļaus jums atrast ne tikai piemērotākās kleitas kāzām, bet arī atbilstošākos aksesuārus, lai savā svētku dienā izskatītos un justos maksimāli komfortabli!

Kāzu portāls Ligavam.lv, kur pieejama plašs un noderīgs informācijas klāsts visiem, kas plāno kāzas, ir apkopojis ekspertu ieteikumus un idejas kāzu apģērbam. Esiet visskaistākā savā mīlestības dienā!