Valsts robežsardzes koledža aicina interesentus uz Atvērto durvju dienu

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Sestdien, 16.aprīlī, plkst.12.00 visi interesenti tiek aicināti uz Atvērto durvju dienu Valsts robežsardzes koledžā, kas norisināsies Zavoloko ielā 8, Rēzeknē (dalībnieku reģistrācija no plkst.11.00).

Kā pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze Diāna Deņisova, būs pieejama informācija par mācību iespējām Valsts robežsardzes koledžā, kā arī novadīta ekskursija, dodot iespēju iepazīt mācību vidi, apmeklēt mācību auditorijas, bibliotēku, šautuvi un Valsts robežsardzes muzeju. Interesenti varēs apskatīt Valsts robežsardzes koledžas tehniku, robežsardzes tehniskos un speciālos līdzekļus, mācību ieročus un ekipējumu, kā arī vērot Valsts robežsardzes koledžas kinologu un dienesta suņu paraugdemonstrējumus un Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes helikoptera demonstrācijas lidojumu.

Tiks piedāvātas Valsts robežsardzes koledžas prezentācijas, stāstot par mācību saturu un karjeras iespējām. Tāpat varēs saņemt atbildes uz jautājumiem par uzņemšanas noteikumiem un kārtību.

Atbildīgais par pasākuma organizēšanu un norisi – Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolas priekšnieka pienākumu izpildītājs Nazarovs, tālr.26334558, e-pasts: sergejs.nazarovs@rs.gov.lv.