Vietējās ziņas

 • Moderni, viegli un ergonomiski bērnu ratiņi Tavai un mazuļa labsajūtai

  Publicitātes foto

  Līdz ar ģimenes pieaugumu, aktuāla kļūst droša un ērta atrašanās svaigā gaisā. Nav noslēpums, ka ar mazuli ik dienu ārpus mājokļa jābūt vismaz divas stundas, jo svaigam gaisam ir nozīmīga loma bērna attīstībā. Līdz ar to papildus bērnu gultiņas un pārsienamā galda iegādei ir jāizvēlas atbilstoši bērnu ratiņi, kas ir gan viegli un ērti pārvietojami, gan nodrošina pēc iespējas augstāku komforta līmeni vecākiem un mazulim. 

 • Patēriņa kredīts dažādiem dzīves risinājumiem

  Foto: Pixabay.com

  Sāc jaunu dzīvi, bet nav no kā iztikt? Ņem palīgā patēriņa kredītu! Mūsdienās jau tas vairs nav nekas īpašs vai neierasts, ka cilvēki maina savu dzīvesvietu, uzsāk jaunu dzīvi un varbūt beidzot dara to, ko jau sen vajadzēja. Tagad šādām situācijām pat ir radīti speciāli palīgi – patēriņa kredīta piedāvājumi, kas ļaus ikvienam saņemt to, kas visvairāk vajadzīgs, lai sasniegtu augstāko punktu savā dzīvē un visu nokārtotu ar vienu mēģinājumu.

 • Ātrie kredīti internetā – kad aizdevums nepieciešams dažu minūšu laikā

  Publicitātes foto

  Katram no mums gadās situācijas, kad rodas neparedzēti tēriņi, bet līdz algai vēl dažas dienas. Kur iegūt papildus finanšu līdzekļus? Šādā situācijā palīgs varētu būt  ātrie kredīti internetā. Tie ļauj Tev ietaupīt laiku, jo nav jādodas uz banku un jāgaida vairākas dienas lēmums. Ātrie kredīti internetā visā pasaulē un arī Latvijā ir guvuši lielu popularitāti, jo vajadzīgā naudas summa bankas kontā nonāk vien 15 līdz 20 minūšu laikā.

 • Autoskola "Autoprieks" – Tavs labākais sabiedrotais ceļā uz tiesībām

  Publicitātes foto

  Ja esi nonācis līdz šim rakstam, tad visdrīzāk, ka esi autoskolas meklējumos. Atrast īsto skolu un instruktoru nav viegls uzdevums, jo ir jāiet cauri neskaitāmām atsauksmēm un komentāriem, lai aptuveni saprastu, kas derēs tieši Tev. Vēl vari iztaujāt draugus un radiniekus, lai uzzinātu viņu viedokli par dažādām autoskolām un instruktoriem. Ko darīt, ja variantu nav? Varbūt Tavs piemērotākais variants ir autoskola "Autoprieks"!

 • Ātrais kredīts steidzamu situāciju risināšanai

  Publicitātes foto

  Ir brīži, kad pavisam nedaudz pietrūkst naudas līdz algas dienai, tomēr aizņemties no radiniekiem vai draugiem nevēlieties, tādēļ ātrais kredīts var noderēt kā ātrs glābiņš neparedzētiem izdevumiem.

 • Trenažieru zāle ar programmām iesācējiem un pieredzējušiem sportotājiem

  Publicitātes foto

  Kurš gan nezina, ka regulāra sportošana nostiprina organismu un uzlabo cilvēka ārējo izskatu? Taču, lai uzsāktu nodarbības, nepieciešama ne tikai apņēmība, bet arī profesionālu treneru rekomendācijas un iesācējiem draudzīga sportiska vide. Trenažieru zāle netālu no pilsētas centra ir lieliska sportošanas vieta neatkarīgi no Tava sagatavotības līmeņa. Un tas viss par mērenu cenu ir pieejams Rīgas iedzīvotājiem!

 • Sieviešu smaržas – noslēpums, ko ir vērts atklāt

  Publicitātes foto

  Sieviešu smaržas ir burvība, ko ik brīdi izjust gan smaržu nēsātājai, gan pašiem tuvākajiem – tās papildina sievietes kopējo tēlu jebkurā situācijā, pievienojot eleganci un mazliet noslēpumainības.

 • Garšīga kafija enerģijai un iedvesmai katru dienu

  Publicitātes foto

  Viens no labākajiem veidiem, kā iesākt dienu, gūt iedvesmu darbam vai noskaņoties tikšanās reizei, ir kvalitatīvas kafijas tases pagatavošana. Lai aromātiskā dzēriena baudīšanas rituāls būtu izdevies pilnībā, gatavošanai no plašā piedāvājuma jāizvēlas augstvērtīga un garšīga kafija, kas precīzi atbilst tās cienītāja gaumei un kvalitātes prasībām.

 • Aizdevums internetā līdz algas dienai

  Foto: Pixabay.com

  Ko darīt, ja līdz algai nav naudas komunālajiem maksājumiem un citām lietām? Ja Jums nav nepieciešama liela naudas summa, Jums vajadzētu apsvērt iespēju lūgt to Jūsu ģimenes locekļiem vai draugiem, lai Jums nevajadzētu pieteikties ātrajam kredītam. Ir diezgan grūti lūgt palīdzību, ja Jums ir finansiālas grūtības, tomēr šī metode ir viens no labākajiem veidiem, kā Jūs varat iegūt naudu, lai nomainītu riepas savam auto. 

 • Vasaras riepas internetā visa tipa automašīnām

  Publicitātes foto

  Sākoties siltajai sezonai, cilvēki nomaina apavus un virsdrēbes uz pavasarim un vasarai atbilstošākiem. Tāpat arī transportlīdzekļiem ir nepieciešama riepu savlaicīga nomaiņa, jo riepas ir automašīnas daļa, kas tiek izmantota īpaši intensīvi. Pēc ziemas sezonas riepas vairs nav ideālā stāvoklī, lai varētu nodrošināt gludu un drošu braucienu, tāpēc ir ieteicams tās nomainīt uz vasaras riepu komplektu.