Vietējās ziņas

 • Bīstamo kravu pārvadāšana – stingras regulācijas un augstas prasības

  Publicitātes foto

  Bīstamo kravu pārvadāšana ir viena no visstingrāk regulētajām transporta nozarēm. Lai autovadītājs varētu veikt bīstamo vielu pārvadāšanu, tam ir nepieciešama attiecīga vadītāja apliecība, kā arī piemērots transportlīdzekļa un iepakojuma veids. 

 • Droši ātrie kredīti internetā ir pieejami personām ar atbilstošu maksātspēju

  Publicitātes foto

  Mūsdienās droši ātrie kredīti internetā ir pieejami personām ar stabiliem un kredīta apjomam atbilstošiem ienākumiem, tomēr jāņem vērā, ka finanšu līdzekļu aizņemšanās ir jāapsver atbildīgi. Ātrais kredīts nav paredzēts neapdomātu pirkumu veikšanai, kā arī citu parādsaistību dzēšanai, cenšoties atrisināt ilgtermiņa finanšu problēmas.

 • Skaistākās kleitas kāzām rudens un ziemas sezonā

  Publicitātes foto

  Tradicionāli kāzu laiks Latvijā saistās ar vasaras sezonu. Neizbēgami klimata temperatūra ietekmē arī kāzu norises plānošanu – gan svinību vietas izvēli, gan paredzamās aktivitātes, gan, protams, apģērba izvēli. Taču mīlestībai nav robežu, tāpēc daudzi pāri izvēlas savīt savas dzīves laulībā arī rudenī un ziemā. Izvēlēties kleitas kāzām, kas notiek gada aukstajos mēnešos, pirmajā momentā varētu šķist izaicinoši. 

 • Patēriņa kredīts palīdzēs salabot un apkopt auto

  Foto: Pixabay.com

  Ar auto var notikt ļoti daudzas nepatīkamas lietas – var sākt nolobīties krāsa, saplīst kāda detaļa, tomēr jebkurā no šīm situācijām ir iespējams tikt ar visu galā arī tad, ja algas diena vēl nav pienākusi. Aizdevumam svarīgi apzināties, cik naudas nepieciešams, kā arī tas, kad konkrēti būsi atkal spējīgs atmaksāt, neradot problēmas ne sev, ne aizdevējam.

 • Vai ir iespēja aizņemties no 18 gadiem?

  Publicitātes foto

  Pilngadības svētki jeb 18 gadu vecuma sasniegšana ir nozīmīgs brīdis ikviena jaunieša dzīvē, jo jāsāk nopietni apsvērt, ko darīt nākotnē – iegūt pastāvīgu darbu, apgūt profesiju kādā no profesionālās izglītības iestādēm vai iegūt augstāko izglītību kādā no augstskolām. Daudzi jaunieši izvēlas uzsākt pastāvīgu dzīvi, tomēr tas nav iespējams bez finansiāla atbalsta. Tādu iespējams iegūt, izvēloties ātro kredītu, tomēr ne vienmēr tas ir pieejams no 18 gadiem.

 • Moderni, viegli un ergonomiski bērnu ratiņi Tavai un mazuļa labsajūtai

  Publicitātes foto

  Līdz ar ģimenes pieaugumu, aktuāla kļūst droša un ērta atrašanās svaigā gaisā. Nav noslēpums, ka ar mazuli ik dienu ārpus mājokļa jābūt vismaz divas stundas, jo svaigam gaisam ir nozīmīga loma bērna attīstībā. Līdz ar to papildus bērnu gultiņas un pārsienamā galda iegādei ir jāizvēlas atbilstoši bērnu ratiņi, kas ir gan viegli un ērti pārvietojami, gan nodrošina pēc iespējas augstāku komforta līmeni vecākiem un mazulim. 

 • Patēriņa kredīts dažādiem dzīves risinājumiem

  Foto: Pixabay.com

  Sāc jaunu dzīvi, bet nav no kā iztikt? Ņem palīgā patēriņa kredītu! Mūsdienās jau tas vairs nav nekas īpašs vai neierasts, ka cilvēki maina savu dzīvesvietu, uzsāk jaunu dzīvi un varbūt beidzot dara to, ko jau sen vajadzēja. Tagad šādām situācijām pat ir radīti speciāli palīgi – patēriņa kredīta piedāvājumi, kas ļaus ikvienam saņemt to, kas visvairāk vajadzīgs, lai sasniegtu augstāko punktu savā dzīvē un visu nokārtotu ar vienu mēģinājumu.

 • Ātrie kredīti internetā – kad aizdevums nepieciešams dažu minūšu laikā

  Publicitātes foto

  Katram no mums gadās situācijas, kad rodas neparedzēti tēriņi, bet līdz algai vēl dažas dienas. Kur iegūt papildus finanšu līdzekļus? Šādā situācijā palīgs varētu būt  ātrie kredīti internetā. Tie ļauj Tev ietaupīt laiku, jo nav jādodas uz banku un jāgaida vairākas dienas lēmums. Ātrie kredīti internetā visā pasaulē un arī Latvijā ir guvuši lielu popularitāti, jo vajadzīgā naudas summa bankas kontā nonāk vien 15 līdz 20 minūšu laikā.

 • Autoskola "Autoprieks" – Tavs labākais sabiedrotais ceļā uz tiesībām

  Publicitātes foto

  Ja esi nonācis līdz šim rakstam, tad visdrīzāk, ka esi autoskolas meklējumos. Atrast īsto skolu un instruktoru nav viegls uzdevums, jo ir jāiet cauri neskaitāmām atsauksmēm un komentāriem, lai aptuveni saprastu, kas derēs tieši Tev. Vēl vari iztaujāt draugus un radiniekus, lai uzzinātu viņu viedokli par dažādām autoskolām un instruktoriem. Ko darīt, ja variantu nav? Varbūt Tavs piemērotākais variants ir autoskola "Autoprieks"!

 • Ātrais kredīts steidzamu situāciju risināšanai

  Publicitātes foto

  Ir brīži, kad pavisam nedaudz pietrūkst naudas līdz algas dienai, tomēr aizņemties no radiniekiem vai draugiem nevēlieties, tādēļ ātrais kredīts var noderēt kā ātrs glābiņš neparedzētiem izdevumiem.