Vietējās ziņas

 • "Ignitis Latvija" – izdevīga un stabila dabasgāzes piegāde uzņēmumiem

  Dabasgāzes tirgus jau vairākus gadus ir atvērts, ļaujot ikvienam patērētājam izlemt, no kura tirgotāja iegādāties šo pakalpojumu. Diemžēl klienti nemaz nesteidzas izmantot atvērtā tirgus priekšrocības un nenoskaidro, pie kura tirgotāja ir izdevīgākās gāzes cenas un līguma nosacījumi, turpinot izmantot vēsturiski noslēgtos līgumus, kuri varbūt vairs neatbilst šī brīža vajadzībām un dabasgāzes patēriņa paradumiem.

 • Latgale – tās tradicionālie ēdieni

  Cori Rozentāle /flickr.com

  Latgale ir Zilo ezeru zeme, jo tie šeit sastopami vai ik uz soļa; tā ir dziļu mežu un auglīgu lauku zeme, ko caurvij sena vēsture un spēcīgas senču tradīcijas, kā arī tā ir mājas latgaliešiem – cilvēkiem ar plašu sirdi un pašiem savu valodu. Latgalieši par lielāko vērtību, ar ko tie lepojas, uzskata cilvēku.

 • Bērnu rati vasarai – kam pievērst uzmanību iegādes brīdī

  Vecāki, kuru bērni jau sasnieguši vecumu, kad guļamie ratiņi par mazu, kā arī atvase izrāda aktīvu interesi par apkārtējo pasauli, sāk meklēt pastaigu ratus. Tagad, vasaras sākumā, pastaigu rati būs aktuāls pirkums daudzām ģimenēm, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt silto laiku kopā ar visu ģimeni, arī pašiem mazākajiem. Kas jāņem vērā, iegādājoties pastaigu ratus, kam jāpievērš uzmanība ratiņu komplektācijā, lai tie neliktu vilties?

 • Swarovski auskari – piegāde visā Latvijā

  Zīmols Nela Gems rada skaistus auskarus ar Swarovski kristāliem, kas pieejami ar piegādi visā Latvijā.

 • Lidojums ar deltaplānu būs kā neaizmirstama ekskursija debesīs

  Iespēja lidot augstu virs zemes ir viens no lielajiem cilvēces sasniegumiem. Bet šodien pasažieru pārvadāšana ar gaisa kuģiem jau ir tikpat ikdienišķa kā brauciens ar vilcienu vai auto. Bet ne tikai ar lidmašīnu iespējams pacelties virs zemes, ir arī daudzi citi lidaparātu veidi, kas ir piemēroti pasažieriem. Viens no tiem ir deltaplāns.

 • Iekārto drošu un ērtu īpašumu ar "Ripo-Baltic"

  Savā īpašumā mēs ikviens vēlamies justies droši un ērti, tāpēc meklējam piemērotākos risinājumus tā labiekārtošanai. "Ripo-Baltic" ir vietējais uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes preces mājas un tās teritorijas labiekārtošanai atbilstoši klienta vēlmēm un īpašuma specifikai. Individuāla pieeja katram klientam ir uzņēmuma priekšrocība, jo ražošana notiek pēc individuāliem projektiem, nodrošinot vislabāko iespējamo rezultātu.

 • Ludzā svinīgi atklāts peldbaseins

  Piektdien, 14. februārī, ar svinīgu ceremoniju tika atklāts Ludzas peldbaseins, kas jau no sestdienas, 15. februāra, ir pieejams apmeklētājiem. Jaunā Ludzas peldbaseina atklāšana ir sen gaidīts un vēsturiski nozīmīgs brīdis visiem Ludzas un apkārtējo novadu iedzīvotājiem.

 • Ludzā plāno izbūvēt autoeļļu pārstrādes cehu

  SIA "Ellikss Holding" Ludzā iecerējusi būvēt autoeļļu pārstrādes cehu, liecina paziņojums Ludzas novada pašvaldībā. Rūpnīca paredzēta Rūpniecības ielā 3c, kur plānots izvietot tvertnes un ceha telpas. 

 • Līdz diviem locekļiem paplašina "Olimpiskā centra Rēzekne" valdi

  Turpmāk pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA "Olimpiskais centrs Rēzekne" darbosies divi valdes locekļi, un darbu valdē ir sākusi Jekaterina Meirāne, aģentūru LETA informēja Rēzeknes pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs.

 • Telpas bērnudārza grupas izveidei Balvos pielāgos vietējais būvnieks

  Remontdarbu veikšana Balvu pirmsskolas izglītības iestādē "Pīlādzītis" jaunas grupas izveidei uzticēta vietējam uzņēmumam SIA "LKEK", liecina Balvu novada pašvaldības publiskotā informācija.