Ciblas novada izziņas taka "Cibla" - Latvijas Republikas un Eiropas Savienības austrumu robeža

Šajā maršrutā redzēsiet un iepazīsiet Ciblas ciemu un Eversmuižas nosaukuma rašanās noslēpumu. Varēsiet aplūkot Krivandas Svētā Erceņģeļa Mihaila pareizticīgo baznīcu, kur saglabājies 1771. gadā lietais zvans.

Vēl maršrutā var apskatīt Balto krustu, kas ir piemiņas zīme Mozuļu kaujās kritušajiem Kārļa Aperāta vienības cīnītājiem Krivandā. Ciblas novada takas maršrutā iespējams apskatīt arī Līdumnieku II pasaules kara laika ekspozīciju, VRS Ludzas pārvaldes Krivandas nodaļu, baložu audzētavu Berezovkā, dižkokus – Kušneru liepu un Līdumnieku priedi, kā arī Seimaņu akmeni, kas ir piektais lielākais akmens valstī.

Adrese: Cibla, Ciblas pagasts, Ciblas novads, LV-5709
Tālrunis: +371 65729046, +371 29230204 (gide)
Mājaslapa: www.visitludza.lv
E-pasts: tic@ludza.lv
GPS koordinātes: 56.551537, 27.884674

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)