Vietējās ziņas

 • Bērnu rati vasarai – kam pievērst uzmanību iegādes brīdī

  Vecāki, kuru bērni jau sasnieguši vecumu, kad guļamie ratiņi par mazu, kā arī atvase izrāda aktīvu interesi par apkārtējo pasauli, sāk meklēt pastaigu ratus. Tagad, vasaras sākumā, pastaigu rati būs aktuāls pirkums daudzām ģimenēm, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt silto laiku kopā ar visu ģimeni, arī pašiem mazākajiem. Kas jāņem vērā, iegādājoties pastaigu ratus, kam jāpievērš uzmanība ratiņu komplektācijā, lai tie neliktu vilties?

 • Swarovski auskari – piegāde visā Latvijā

  Zīmols Nela Gems rada skaistus auskarus ar Swarovski kristāliem, kas pieejami ar piegādi visā Latvijā.

 • Lidojums ar deltaplānu būs kā neaizmirstama ekskursija debesīs

  Iespēja lidot augstu virs zemes ir viens no lielajiem cilvēces sasniegumiem. Bet šodien pasažieru pārvadāšana ar gaisa kuģiem jau ir tikpat ikdienišķa kā brauciens ar vilcienu vai auto. Bet ne tikai ar lidmašīnu iespējams pacelties virs zemes, ir arī daudzi citi lidaparātu veidi, kas ir piemēroti pasažieriem. Viens no tiem ir deltaplāns.

 • Iekārto drošu un ērtu īpašumu ar "Ripo-Baltic"

  Savā īpašumā mēs ikviens vēlamies justies droši un ērti, tāpēc meklējam piemērotākos risinājumus tā labiekārtošanai. "Ripo-Baltic" ir vietējais uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes preces mājas un tās teritorijas labiekārtošanai atbilstoši klienta vēlmēm un īpašuma specifikai. Individuāla pieeja katram klientam ir uzņēmuma priekšrocība, jo ražošana notiek pēc individuāliem projektiem, nodrošinot vislabāko iespējamo rezultātu.

 • Jaukas dāvanas mazajiem "Peppa Pig" faniem

  "Peppa Pig" ir viena no pirmsskolas vecuma bērnu iemīļotām multfilmām, kas priecē mazos skatītājus ar jautriem personāžiem – omulīgo cūciņu ģimeni, kurā ir mamma, tētis, meita Peppa un viņas mazais brālītis Džordžs. Tāpat multenītē ir arī daudzi citi dzīvnieciņi, ar kuriem cūciņu ģimene draudzējas un pavada kopā laiku.

 • 4 iemesli, kāpēc izvēlēties hipotekāro kredītu nebanku sektorā

  Izskatot iespējamos variantus par to, pie kāda aizdevēja noformēt hipotekāro kredītu, pirmā dilemma ir par to, vai meklēt atbalstu banku vai nebanku sektorā. Jāsaka, ka izdevīgu piedāvājumu var netrūkt abās pusēs, tomēr nozares speciālistu novērojumi liecina, ka pēdējā laikā patērētāji arvien lielāku interesei izrāda tieši par hipotekārā kredīta iespējām nebanku sektorā. Vairāk lasiet ŠEIT! To, iespējams, veicinājuši dažādi iemesli un to kopums – no senākām un nesenākām banku krīzēm līdz pat arvien stingrajiem hipotekāro aizdevumu izsniegšanas nosacījumiem bankās, kas mudina patērētājus meklēt alternatīvas banku kredītiem. 

 • Ceļvedis krāsaino kontaktlēcu pasaulē

  Vai zināt, kas ir krāsainās kontaktlēcas un kādas iespējas tās piedāvā? Tās piemērotas ne tikai dekoratīvai funkcijai, lai iegūtu citu acu krāsu vai izceltu jau esošo, bet arī kā ikdienas redzes korekcijas līdzeklis, kas apvienots ar šo kosmētisko funkciju. Krāsainās lēcas piemērotas gan epizodiskai lietošanai, gan izmantošanai ikdienā.

 • Kāpēc SPA apmeklējums būs ļoti laba dāvana un kam to pasniegt

  SPA centru Latvijā ir tiešām daudz. To piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs – katrai gaumei un arī maciņa biezumam. SPA apmeklējums var būt patīkama un relaksējoša pieredze ikvienam neatkarīgi no vecuma, interesēm un profesijas. Tāpat SPA apmeklējums var būt arī ļoti laba dāvana, ko pasniegt jebkuros svētkos. Kāpēc šī būs laba dāvana?

 • Optibet sporta bārs – vieta, kuru apmeklēt ar draugiem un ne tikai

  Iedomājies – ir pienākusi nedēļas nogale, un pie Tevis ciemos dodas sen neredzētu draugu kompānija, kas vēlas Tevi satikt un lieliski pavadīt laiku. Savukārt Tu, būdams namatēvs, lauzi galvu par to, kā savus ciemiņus izklaidēt, kur aizvest, ko parādīt. Dažkārt, lai panāktu maksimālu efektu, nemaz nav nepieciešams daudz, un atliek tikai aizvest savu kompāniju uz Optibet sporta bāru. Un par to, kādēļ ir vērts turp doties, lasi turpinājumā.

 • Kādēļ spēles skatīties sporta bārā, nevis mājās?

  Šķiet, ka diskusijas par to, vai sporta spēles labāk skatīties mājās vai bārā, nebeigsies nekad. Vienmēr būs gan viena, gan otra varianta piekritēji, kas minēs savus argumentus par labu konkrētajai izvēlei.