Vietējās ziņas

 • Ugunsdrošības instrukcija – rūpējieties par drošību gan darba vietā, gan mājās!

  Foto: Shutterstock.com/systemedic

  Cilvēce dzīvo nemitīgā attīstībā. Un, līdzi laikam mainās arī  sabiedrības ekspektācijas un attieksme drošības jautājumos. Arvien retāk mājsaimniecībās tiek izmantoti pašgatavoti sildītāji un arvien biežāk mājokļos tiek domāts par ugunsdrošību – dūmu detektoru uzstādīšanu, ugunsdzēsības aparātu iegādi u.tml. Gadiem ejot mainās arī uzņēmumu un organizāciju vadības attieksme ugunsdrošības un darba aizsardzības jautājumos – arvien vairāk vadītāji rūpējas ne vien biznesa mērķu sasniegšanu, bet arī darbiniekiem drošas un draudzīgas vides radīšanu. 2016. gadā tika apstiprinātas ievērojamas izmaiņas Ugunsdrošības noteikumos. Lasiet tālāk un uzziniet, ko šīs izmaiņas paredz!

 • 5 fotokameras parametri, kurus izvērtēt, iegādājoties fotoaparātu

  Foto: Pexels.com / Mariya Tyutina

  Kompaktās fotokameras, spoguļkameras, momentuzņēmuma fotokameras, hibrīda tipa fotokameras. Ja Tevi interesē fotografēšana, par fototehnikas piedāvājumu sūdzēties nevar. Atliek iemācīties ar to apieties, jo "prasmi fotografēt var iegūt tikai trenējoties, nevis nopērkot fotokameru" (tā savulaik rakstījis vairāku foto grāmatu autors Persijs W. Hariss). Iepazīsties ar dažiem parametriem, kas noderēs, izvēloties fotoaparātu!

 • 7 aktuālas tendences mājokļa remontam

  Foto: Pixabay.com / Ferenc Keresi

  Mājokļa remonts – pamatīga renovācija vai neliels kosmētiskais remonts – parasti sākas ar vizuālu vīziju par to, cik labi telpas pēc remonta izskatīsies un cik dzīve mājās kļūs komfortablāka. Ja arī Tu plāno atsvaidzināt savas dzīvesvietas izskatu un fantazē, kā to varētu iekārtot, iepazīsties ar aktuālākajām tendencēm!

 • Saulaina vasara kopā ar "Kredīts7"

  Foto: Freerangestock.com / Chance Agrella

  Raugoties pa logu, tā vien šķiet, ka 2017. gada vasara ieies vēsturē kā garākais rudens bez sēnēm, kāds piedzīvots šajā gadsimtā. Un asprāši jau smej, ka nav jau tā, ka vasaras 2017. gadā nebūs nemaz. Vienkārši nebūs bezmaksas vasaras! Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā "Kredīts7" var palīdzēt tikt pie maksas vasaras versijas!

 • Bīstamo kravu pārvadāšana – stingras regulācijas un augstas prasības

  Publicitātes foto

  Bīstamo kravu pārvadāšana ir viena no visstingrāk regulētajām transporta nozarēm. Lai autovadītājs varētu veikt bīstamo vielu pārvadāšanu, tam ir nepieciešama attiecīga vadītāja apliecība, kā arī piemērots transportlīdzekļa un iepakojuma veids. 

 • Droši ātrie kredīti internetā ir pieejami personām ar atbilstošu maksātspēju

  Publicitātes foto

  Mūsdienās droši ātrie kredīti internetā ir pieejami personām ar stabiliem un kredīta apjomam atbilstošiem ienākumiem, tomēr jāņem vērā, ka finanšu līdzekļu aizņemšanās ir jāapsver atbildīgi. Ātrais kredīts nav paredzēts neapdomātu pirkumu veikšanai, kā arī citu parādsaistību dzēšanai, cenšoties atrisināt ilgtermiņa finanšu problēmas.

 • Skaistākās kleitas kāzām rudens un ziemas sezonā

  Publicitātes foto

  Tradicionāli kāzu laiks Latvijā saistās ar vasaras sezonu. Neizbēgami klimata temperatūra ietekmē arī kāzu norises plānošanu – gan svinību vietas izvēli, gan paredzamās aktivitātes, gan, protams, apģērba izvēli. Taču mīlestībai nav robežu, tāpēc daudzi pāri izvēlas savīt savas dzīves laulībā arī rudenī un ziemā. Izvēlēties kleitas kāzām, kas notiek gada aukstajos mēnešos, pirmajā momentā varētu šķist izaicinoši. 

 • Patēriņa kredīts palīdzēs salabot un apkopt auto

  Foto: Pixabay.com

  Ar auto var notikt ļoti daudzas nepatīkamas lietas – var sākt nolobīties krāsa, saplīst kāda detaļa, tomēr jebkurā no šīm situācijām ir iespējams tikt ar visu galā arī tad, ja algas diena vēl nav pienākusi. Aizdevumam svarīgi apzināties, cik naudas nepieciešams, kā arī tas, kad konkrēti būsi atkal spējīgs atmaksāt, neradot problēmas ne sev, ne aizdevējam.

 • Vai ir iespēja aizņemties no 18 gadiem?

  Publicitātes foto

  Pilngadības svētki jeb 18 gadu vecuma sasniegšana ir nozīmīgs brīdis ikviena jaunieša dzīvē, jo jāsāk nopietni apsvērt, ko darīt nākotnē – iegūt pastāvīgu darbu, apgūt profesiju kādā no profesionālās izglītības iestādēm vai iegūt augstāko izglītību kādā no augstskolām. Daudzi jaunieši izvēlas uzsākt pastāvīgu dzīvi, tomēr tas nav iespējams bez finansiāla atbalsta. Tādu iespējams iegūt, izvēloties ātro kredītu, tomēr ne vienmēr tas ir pieejams no 18 gadiem.

 • Moderni, viegli un ergonomiski bērnu ratiņi Tavai un mazuļa labsajūtai

  Publicitātes foto

  Līdz ar ģimenes pieaugumu, aktuāla kļūst droša un ērta atrašanās svaigā gaisā. Nav noslēpums, ka ar mazuli ik dienu ārpus mājokļa jābūt vismaz divas stundas, jo svaigam gaisam ir nozīmīga loma bērna attīstībā. Līdz ar to papildus bērnu gultiņas un pārsienamā galda iegādei ir jāizvēlas atbilstoši bērnu ratiņi, kas ir gan viegli un ērti pārvietojami, gan nodrošina pēc iespējas augstāku komforta līmeni vecākiem un mazulim.