Swarovski auskari – piegāde visā Latvijā

Zīmols Nela Gems rada skaistus auskarus ar Swarovski kristāliem, kas pieejami ar piegādi visā Latvijā.

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas rada burvīgus sudraba auskarus ar Swarovski kristāliem. Auskaru piedāvājumā iespējams atrast gan vienkāršākus un minimālākus auskarus, gan arī greznus un košus auskarus. 

Piedāvājums ir ļoti plašs un piemērots dažādiem notikumiem – Nela Gems sudraba auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos. 

Zīmols rada rotaslietas Rīgā darbnīcā, Pērses ielā 7. Tomēr Nela Gems savas rotaslietas tirgo galvenokārt internetā, piegādajot tās pa visu Latviju. Produkcija pieejama galvenokārt zīmola mājaslapā NelaGems.com, kur nesteidzīgi apskatīt rotaslietu plašo piedāvājumu un ērti to arī iegādāties.

Swarovski elegance tavai ikdienai


No citām rotām Nela Gems zīmols atšķiras ar to eleganci un apžilbinošo skaistumu. Lai arī šī zīmola auskarus iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tie tomēr ir zināmi kā mirdzoši un iespaidīgi auskari, par ko parūpējas elegantie Swarovski kristāli. 

Nagliņauskari ar apaļu 8mm Swarovski kristālu ir lieliski piemēroti, lai ikdienai piešķirtu maigu mirdzumu. Neliels, taču skaists aksesuārs, kas papildinās sievietes koptēlu.  Viegli un ērti nagliņauskari ir klasika, kas vienmēr ir modē.

Eleganti auskari ir ar tik pat lielu kristālu kā nagliņauskari, taču šim dizainam ir pamanāmas auskaru kājiņas. Tās ir no sudraba un pieejamas apzeltītas – smalkas, taču pietiekami pamanāmas, lai koptēlam piešķirtu eleganci.

Kantaini auskari ir lieliska izvēle sievietei, kas arī ikdienā izvēlas mirdzēt koši. Swarovski kvadrātiņi ir pieejami pārdesmit dažādās krāsās, tāpēc ikviena sieviete spēs atrast savai gaumei atbilstošāko auskaru pāri. 

Nagliņauskari ar aplīti ir jau iepriekš minētais 8mm Swarovski kristāls, taču ar apsudrabotu vai apzeltītu tērauda riņķīti. Tā ir modernāka interpretācija klasiskajiem nagliņauskariem, kas lieliski izcels sievietes eleganci.

Kristālu krāšņums svētkiem

Svētki ir laiks, kad sievietēm justies īpaši skaistām un mirdzošām. Nela Gems auskari ir pieemēroti arī svētku svinībām, ballēm un citiem pasākumiem – ar dažādu veidu un izmēru kristāliem.

Grezni auskari ir klasiska izvēle, kas sievietei ļauj sajusties skaistai un elegantai. Auskarus rotā 12mm liels kristāls, kura krāsu iespējams izvēlēties no 10 Swarovski piedāvātajiem toņiem. Papildus lielajam kristālam, auskaru kājiņu rotā vēl vairāki mazāki kristāliņi.

Dubulti lāsīšu auskari sastāv no diviem skaistiem Swarovski kristāliem lāses formā. Tie ir ļoti viegli, taču lieliski papildinās svinību vakara tēlu. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels kristāls un 14mm liela kristāla lāsīte.

Grezni auskari ar kristāliem jebkurai sievietei ļaus sajusties kā karalienei. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels Swarovski kristāls pēc izvēlētās krāsas. Taču par īpaši grezniem šos auskarus padara 13 mazi kristāli, kas rotājas ap centrālo Swarovski kristālu. 

Nagliņauskari ar bārkstīm ir īpaši moderns auskaru pāris. Bārkstis ir piemērots auskaru pāris par sevi pārliecinātai sievietei. Auskari pieejami dažādās krāsās – bārkstis ar kristālu iespējams izvēlēties drosmīgi sarkanajā, eleganci pelēkajā, rotaļīgi bēšā un vēl daudzās citās krāsās.

Skaista dāvana sievietei svētkos
Nela Gems rotaslietas ir brīnišķīga dāvana ne vien sev pašai, bet arī kādai citai sievietei svētkos. Rotaslietu zīmola Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem ir lieliska vārda dienas dāvana, kas iepriecinātu katru sievieti svētkos – mīļoto meiteni, sievu, draudzeni, māsu un mammu.

Jebkura dieviete būtu priecīga par Nela Gems dāvanu karti, kas ļaus izvēlēties sev tīkamāko auskaru pāri un arī kristālu pēc izvēles.

Nela Gems rotaslietas iespējams iegādāties arī internetā. Zīmola interneta dāvanu karte ir pieejama arī FromMe.lv mājaslapā. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu