Vietējās ziņas

 • Bērnu rati vasarai – kam pievērst uzmanību iegādes brīdī

  Vecāki, kuru bērni jau sasnieguši vecumu, kad guļamie ratiņi par mazu, kā arī atvase izrāda aktīvu interesi par apkārtējo pasauli, sāk meklēt pastaigu ratus. Tagad, vasaras sākumā, pastaigu rati būs aktuāls pirkums daudzām ģimenēm, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt silto laiku kopā ar visu ģimeni, arī pašiem mazākajiem. Kas jāņem vērā, iegādājoties pastaigu ratus, kam jāpievērš uzmanība ratiņu komplektācijā, lai tie neliktu vilties?

 • Swarovski auskari – piegāde visā Latvijā

  Zīmols Nela Gems rada skaistus auskarus ar Swarovski kristāliem, kas pieejami ar piegādi visā Latvijā.

 • Lidojums ar deltaplānu būs kā neaizmirstama ekskursija debesīs

  Iespēja lidot augstu virs zemes ir viens no lielajiem cilvēces sasniegumiem. Bet šodien pasažieru pārvadāšana ar gaisa kuģiem jau ir tikpat ikdienišķa kā brauciens ar vilcienu vai auto. Bet ne tikai ar lidmašīnu iespējams pacelties virs zemes, ir arī daudzi citi lidaparātu veidi, kas ir piemēroti pasažieriem. Viens no tiem ir deltaplāns.

 • Iekārto drošu un ērtu īpašumu ar "Ripo-Baltic"

  Savā īpašumā mēs ikviens vēlamies justies droši un ērti, tāpēc meklējam piemērotākos risinājumus tā labiekārtošanai. "Ripo-Baltic" ir vietējais uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes preces mājas un tās teritorijas labiekārtošanai atbilstoši klienta vēlmēm un īpašuma specifikai. Individuāla pieeja katram klientam ir uzņēmuma priekšrocība, jo ražošana notiek pēc individuāliem projektiem, nodrošinot vislabāko iespējamo rezultātu.

 • Ludzā svinīgi atklāts peldbaseins

  Piektdien, 14. februārī, ar svinīgu ceremoniju tika atklāts Ludzas peldbaseins, kas jau no sestdienas, 15. februāra, ir pieejams apmeklētājiem. Jaunā Ludzas peldbaseina atklāšana ir sen gaidīts un vēsturiski nozīmīgs brīdis visiem Ludzas un apkārtējo novadu iedzīvotājiem.

 • Ludzā plāno izbūvēt autoeļļu pārstrādes cehu

  SIA "Ellikss Holding" Ludzā iecerējusi būvēt autoeļļu pārstrādes cehu, liecina paziņojums Ludzas novada pašvaldībā. Rūpnīca paredzēta Rūpniecības ielā 3c, kur plānots izvietot tvertnes un ceha telpas. 

 • Līdz diviem locekļiem paplašina "Olimpiskā centra Rēzekne" valdi

  Turpmāk pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA "Olimpiskais centrs Rēzekne" darbosies divi valdes locekļi, un darbu valdē ir sākusi Jekaterina Meirāne, aģentūru LETA informēja Rēzeknes pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs.

 • Telpas bērnudārza grupas izveidei Balvos pielāgos vietējais būvnieks

  Remontdarbu veikšana Balvu pirmsskolas izglītības iestādē "Pīlādzītis" jaunas grupas izveidei uzticēta vietējam uzņēmumam SIA "LKEK", liecina Balvu novada pašvaldības publiskotā informācija.

 • "Vlakon" plāno sākt realizēt gatavo zivju produkciju Vācijā

  Gada balvas zivsaimniecībā "Lielais loms 2019" laureāts - zivju audzēšanas un pārstrādes uzņēmums "Vlakon" - tuvākajos piecos gados plāno realizēt gatavo produkciju ne tikai pašreizējos eksporta tirgos Igaunijā un Lietuvā, bet arī Vācijā.

 • Jaukas dāvanas mazajiem "Peppa Pig" faniem

  "Peppa Pig" ir viena no pirmsskolas vecuma bērnu iemīļotām multfilmām, kas priecē mazos skatītājus ar jautriem personāžiem – omulīgo cūciņu ģimeni, kurā ir mamma, tētis, meita Peppa un viņas mazais brālītis Džordžs. Tāpat multenītē ir arī daudzi citi dzīvnieciņi, ar kuriem cūciņu ģimene draudzējas un pavada kopā laiku.