Swarovski auskari svētkiem

Rotaslietu zīmola Nela Gems sudraba auskari ļauj sievietei skaisti sapucēties uz īpašiem pasākumiem, ballēm un svētkiem.

Ikvienai sievietei patīk sapucēties un izcelt savu koptēlu ar skaistām rotaslietām. Īpaši tad, kad priekšā ir svētku diena un gribas uz notikumu īpaši labi izskatīties. Kā jau zināms, ar labu izskatu bieži vien rodas arī pārliecība par sevi un laba pašsajūta vispārīgi.

Kvalitatīvi sudraba auskari ir aksesuārs, kas spēj izvēlētajam apģērba komplektam piešķirt mirdzumu un izcelt sievietes dabīgo skaistumu. 

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas ražo burvīgus sudraba auskarus ar Swarovski kristāliem. Auskaru piedāvājumā iespējams atrast gan vienkāršākus un minimālākus auskarus, gan arī greznus un košus auskarus. 

Eleganti auskari svētkiem un ballēm
Svētki ir laiks, kad sievietēm justies īpaši skaistām un mirdzošām. Nela Gems auskari ir piemēroti arī svētku svinībām, ballēm un citiem pasākumiem – ar dažādu veidu un izmēru kristāliem.

Ir svarīgi, lai sievietei vienmēr būtu izvēle. Nela Gems par to pavisam nesatraucas, jo piedāvājumā ir vairāk nekā 30 dažādu auskaru pāri. Kad derēs vienai sievietei, noteikti nederēs citai. Tāpēc izvēlei vienmēr ir jābūt plašai. Te pieminēsim dažus auskaru veidus.

Grezni auskari
Grezni auskari ir klasiska izvēle, kas sievietei ļauj sajusties skaistai un elegantai. Auskarus rotā 12mm liels kristāls, kura krāsu iespējams izvēlēties no 10 Swarovski piedāvātajiem toņiem. Papildus centrālajam Swarovski kristālam auskaru angļu slēdzeni rotā vēl 5 mazi kristāli izteiktākam mirdzumam.
 
Grezni ziedu formas auskari
Grezni auskari jebkurai sievietei ļaus sajusties kā karalienei. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels Swarovski kristāls pēc izvēlētās krāsas. Taču par īpaši grezniem šos auskarus padara 13 mazi kristāli, kas rotājas ap centrālo Swarovski kristālu. 
 
Lāsīšu auskari
Lāsīšu auskari sastāv no diviem skaistiem Swarovski kristāliem. Tie ir ļoti viegli, taču lieliski papildinās svinību vakara tēlu. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels kristāls un 14mm liela kristāla lāsīte. Šis auskaru pāris ir īpaši sievišķīgs un elegants.

Dāvana sievietei skaistos svētkos 


Nela Gems rotaslietas ir brīnišķīga dāvana ne vien sev pašai, bet arī kādai citai sievietei svētkos. Šī dāvana ir ļoti piemērota vārda dienām, kad nav pieņemts dāvināt pārāk dārgas un lielas dāvanas. 

Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem ir lieliska dāvana, kas iepriecinātu katru sievieti arī citos svētkos. Jebkura dieviete būtu priecīga par Nela Gems dāvanu karti, kas ļaus izvēlēties sev tīkamāko auskaru pāri un arī kristālu pēc izvēles.

Iepirkšanās interneta veikalos paliek arvien populārāka, jo tas ir veids, kā ātri un ērti iegādāties sev vēlamo preci. Arī Nela Gems rotaslietas iespējams iegādāties internetā. Zīmola dāvanu karte internetā ir pieejama arī FromMe.lv mājaslapā. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu