Veic lukturu apkopi savlaicīgi!

jureckis
jureckis

Līdz ar pāreju uz ziemas laiku tumsa iestājas pirms darba dienas beigām un ikviens no mums ir spiests pārvietoties ar auto diennakts tumšajā laikā. Lai mēs justos droši uz ceļa ne tikai dienā, bet  arī vakarā, ir jāatceras veikt automašīnas lukturu apkopi.

Ja automašīnas īpašnieks ir aizmirsis veikt lukturu pulēšanu, visticamāk, viņam būs apgrūtināta redzamība, pārvietojoties ar auto diennakts tumšajā laikā. Apgrūtināta redzamība var radīt bīstamas avārijas situācijas uz ceļa, jo tieši automašīnas lukturi ir tie, kas diennakts tumšajā laikā nodrošina labu redzamību. Rudenī lukturu apkope ir jāveic ne tikai tādēļ, ka mēs biežāk pārvietojamies diennakts tumšajā laikā, bet arī tādēļ, ka pēc vasaras sezonas uz lukturiem ir sakrājušies putekļi un kukaiņi – tie neļauj gaismas stariem tikt cauri lukturu stiklam un ievērojami samazina redzamību. Lai izvairītos no bīstamām situācijām uz ceļa, tu vēl vari paspēt doties uz autoservisu un veikt lukturu apkopi. Apkopes laikā autoservisa darbinieki veiks lukturu pulēšanu, pārbaudīs lukturu gaismu augstumu un pārliecināsies, ka lukturi nav palikuši blāvāki. Autoserviss Jureckis un KO rūpējas par savu klientu drošību uz ceļa, tādēļ mēs atgādinām, ka ir pienācis laiks veikt lukturu apkopi. Piesaki lukturu apkopi internetā sev vēlamajā laikā, lai mēs varam parūpēties par tavu drošību gada tumšajā sezonā.

Neatliec riepu nomaiņu uz pēdējo brīdi!

 

Lai arī pēc likuma Latvijā riepu maiņa ir jāveic līdz 1. decembrim un šī gada siltais rudens rada mānīgu sajūtu, ka šogad ziemas nebūs, SIA Jureckis un KO aicina laikus ieplānot ziemas riepu maiņu, lai aiztaupītu jums nepatīkamus brīžus un garas rindas autoservisos. Ja vēlies uz savas mašīnas montēt riepas, ar kurām brauci pagājušajā gadā, mūsu automehāniķi pārbaudīs riepu protektoru, lai pārliecinātos, ka tavu ziemas riepu protektors atbilst valstī noteiktajai likumdošanai. Piedalīšanās ceļu satiksmē ar ziemas riepām, kurām ir nepiemērots protektors, ne tikai rada iespēju samaksāt sodu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, bet apdraud gan jūsu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un dzīvību. Latvijā ceļu satiksmē ir atļauts piedalīties ar ziemas riepām, kuru minimālais protektora dziļums ir 4 mm, bet labāk būtu nevis “nobraukt” riepas līdz pēdējam, bet nomainīt savlaicīgi, jo uz labām un kvalitatīvām ziemas riepām taupīt nedrīkst. Pirms riepu maiņas ir jāapskatās arī riepu izgatavošanas datums – ja tavas ziemas riepas ir vecākas par 5 gadiem, visticamāk, tev būs jāiegādājas jaunas. Ja vēlies, lai riepas kalpo pēc iespējas ilgāk, riepu montāžu uztici tikai profesionāliem speciālistiem, jo no riepu montāžas ir atkarīgs tavu ziemas riepu derīgais kalpošanas ilgums. Ja riepas būs nepareizi uzstādītas un tām būs neatbilstošs spiediena līmenis, tās ātri nodils. Riepu ātrāku nodilumu veicinās arī neatbilstoši diski un nepareiza riepu balansēšana. Ja nevēlies katru gadu pirkt jaunas ziemas riepas, izvēlies SIA Jureckis un KO autoservisu, tu vari būt drošs, ka mūsu autoservisā strādā tikai pieredzējuši darbinieki, kas veiks ātru un profesionālu riepu montāžu un balansēšanu.  Ja vēl neesi paspējis iegādāties ziemas riepas – neraizējies, jo SIA Jureckis un KO piedāvā plašu ziemas riepu klāstu. Esi gatavs ziemai un jūties drošs un pārliecināts uz ceļa ar SIA Jureckis un KO.

Uztici Jureckis un KO sava auto sagatavošanu tehniskajai skatei

 

Ikvienam autovadītājam ir jāatceras, ka, piedaloties ceļu satiksmē, viņam ir jābūt atbildīgam ne tikai par savu drošību, bet arī par pārējo ceļu satiksmes dalībnieku drošību. Lai neapdraudētu sevi un citus, satiksmē ir jāpiedalās ar automašīnu, kas ir labā tehniskajā stāvoklī. To, vai auto ir labā tehniskajā stāvoklī un var piedalīties ceļu satiksmē, pārbauda ikgadējā tehniskajā apskatē. Ikvienam autovadītājam ir divas iespējas – mēģināt sagatavot savu auto tehniskajai apskatei pašam vai uzticēt to profesionāļiem. Ja runa ir par auto sagatavošanu tehniskajai skatei, šeit ir vietā teiciens – skopais maksā divreiz. Bieži vien auto īpašnieki vēršas autoservisā tieši pēc neveiksmīga mēģinājuma iziet tehnisko apskati, tādēļ mēs iesakām auto sagatavošanu tehniskajai apskatei uzticēt profesionāļiem, lai nebūtu jāpārmaksā un jādodas uz atkārtotu tehnisko apskati. Jureckis un KO autoservisa mehāniķi veiks tava auto ritošās daļas diagnostiku, bremžu un apgaismojuma pārbaudi, lukturu regulēšanu un citas ar tehnisko apskati saistītas pārbaudes. Mūsu automehāniķi vienmēr pārliecinās, kādas tehniskās nepilnības jūsu auto tika atklātas, veicot iepriekšējo tehnisko apskati, lai zinātu, kam ir jāpievērš pastiprināta uzmanība. Ja vēlies izvairīties no nepatīkamiem mirkļiem tehniskās apskates laikā, dodies uz autoservisu Liepājā Jureckis un KO – garantējam kvalitatīvu un ātru apkalpošanu, draudzīgu attieksmi un labas cenas. Mēs atrodamies Liepājā, Kapsētas iela 9/15.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu