Apstiprinās Ludzas novada jauniešu domes prezidentu

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Pirmdien, 9.maijā, notiks svinīga Ludzas novada jauniešu domes sēde, kuras gaitā paredzēts izvērtēt Jauniešu domes prezidenta amata kandidātus, ka arī apstiprināt domes prezidentu.

Kā aģentūru LETA informēja Ludzas novada pašvaldībā, piedalīties sēdē uzaicināta arī Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele (Latgales partija), kas arī aktīvi atbalstījusi jauniešu domes izveidi.

Ludzas novada jauniešu dome izveidota, lai kopīgiem spēkiem uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti. Domē darbosies 15 jaunieši, kas pārstāvēs skolu pašpārvaldes un savus pagastus. 

Ludzas novada jauniešu domes izveides sanāksmē centra vadītāja Eleonora Obrumāne aicināja klātesošos jauniešus pašiem būt aktīviem, kā arī iesaistīt savās aktivitātēs citus. Sarunas gaitā Ludzas novada jaunieši pauda vēlmi sākt aktīvi darboties, kā arī piesaistīt savām aktivitātēm citus novada jauniešus.

Ludza24.lv jau vēstīja, ka Ludzas novadā nolemts izveidot jauniešu domi, lai kopīgiem spēkiem uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)