Vietējās ziņas

 • Swarovski auskari svētkiem

  Rotaslietu zīmola Nela Gems sudraba auskari ļauj sievietei skaisti sapucēties uz īpašiem pasākumiem, ballēm un svētkiem.

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Kā pareizi rūpēties par zobu un mutes veselību

  Veseli un balti zobi, kā arī svaiga elpa ir faktori, kuri būtiski ietekmē cilvēka pašapziņu un pārliecību par sevi jebkurā dzīves situācijā. Lai iegūtu skaistu smaidu, ik dienu ir jāiegulda darbs un laiks sava mutes dobuma aprūpē. Kādas ir būtiskākās procedūras, kas jāveic, lai lepotos ar skaistiem un veselīgiem zobiem visa mūža garumā? 

 • "Ignitis Latvija" – izdevīga un stabila dabasgāzes piegāde uzņēmumiem

  Dabasgāzes tirgus jau vairākus gadus ir atvērts, ļaujot ikvienam patērētājam izlemt, no kura tirgotāja iegādāties šo pakalpojumu. Diemžēl klienti nemaz nesteidzas izmantot atvērtā tirgus priekšrocības un nenoskaidro, pie kura tirgotāja ir izdevīgākās gāzes cenas un līguma nosacījumi, turpinot izmantot vēsturiski noslēgtos līgumus, kuri varbūt vairs neatbilst šī brīža vajadzībām un dabasgāzes patēriņa paradumiem.

 • Bērnu rati vasarai – kam pievērst uzmanību iegādes brīdī

  Vecāki, kuru bērni jau sasnieguši vecumu, kad guļamie ratiņi par mazu, kā arī atvase izrāda aktīvu interesi par apkārtējo pasauli, sāk meklēt pastaigu ratus. Tagad, vasaras sākumā, pastaigu rati būs aktuāls pirkums daudzām ģimenēm, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt silto laiku kopā ar visu ģimeni, arī pašiem mazākajiem. Kas jāņem vērā, iegādājoties pastaigu ratus, kam jāpievērš uzmanība ratiņu komplektācijā, lai tie neliktu vilties?

 • Swarovski auskari – piegāde visā Latvijā

  Zīmols Nela Gems rada skaistus auskarus ar Swarovski kristāliem, kas pieejami ar piegādi visā Latvijā.

 • Lidojums ar deltaplānu būs kā neaizmirstama ekskursija debesīs

  Iespēja lidot augstu virs zemes ir viens no lielajiem cilvēces sasniegumiem. Bet šodien pasažieru pārvadāšana ar gaisa kuģiem jau ir tikpat ikdienišķa kā brauciens ar vilcienu vai auto. Bet ne tikai ar lidmašīnu iespējams pacelties virs zemes, ir arī daudzi citi lidaparātu veidi, kas ir piemēroti pasažieriem. Viens no tiem ir deltaplāns.

 • Iekārto drošu un ērtu īpašumu ar "Ripo-Baltic"

  Savā īpašumā mēs ikviens vēlamies justies droši un ērti, tāpēc meklējam piemērotākos risinājumus tā labiekārtošanai. "Ripo-Baltic" ir vietējais uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes preces mājas un tās teritorijas labiekārtošanai atbilstoši klienta vēlmēm un īpašuma specifikai. Individuāla pieeja katram klientam ir uzņēmuma priekšrocība, jo ražošana notiek pēc individuāliem projektiem, nodrošinot vislabāko iespējamo rezultātu.

 • Jaukas dāvanas mazajiem "Peppa Pig" faniem

  "Peppa Pig" ir viena no pirmsskolas vecuma bērnu iemīļotām multfilmām, kas priecē mazos skatītājus ar jautriem personāžiem – omulīgo cūciņu ģimeni, kurā ir mamma, tētis, meita Peppa un viņas mazais brālītis Džordžs. Tāpat multenītē ir arī daudzi citi dzīvnieciņi, ar kuriem cūciņu ģimene draudzējas un pavada kopā laiku.

 • Ceļvedis krāsaino kontaktlēcu pasaulē

  Vai zināt, kas ir krāsainās kontaktlēcas un kādas iespējas tās piedāvā? Tās piemērotas ne tikai dekoratīvai funkcijai, lai iegūtu citu acu krāsu vai izceltu jau esošo, bet arī kā ikdienas redzes korekcijas līdzeklis, kas apvienots ar šo kosmētisko funkciju. Krāsainās lēcas piemērotas gan epizodiskai lietošanai, gan izmantošanai ikdienā.